Pandora

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO hizmetlerimiz, web sitenizin Google, Bing, Yahoo ve diğer popüler arama motorları arasındaki konumunu iyileştirmek için tasarlanmıştır. Popüler anahtar kelimeler için sıralamanızı artırmak, işletmenizin maksimum organik trafik elde etmesini sağlar ve yalnızca üçüncü taraf reklamverenleri veya tıklama başına maliyet reklamları yoluyla trafiğe güvenmek zorunda kalmaz. Kanıtlanmış metodolojimiz web sitenizin içeriğini güncel tutar, güvenilir kaynaklardan geri dönüşler oluşturur ve markanızla tüketiciler arasında güvenilir bir ilişki sürdürür.

Süreci anlamak.
Arama motorları sürekli olarak her gün milyonlarca sayfayı indeksleyen internette “geziniyor”. Bu süreçte toplanan bilgiler bir web sitesinin çeşitli anahtar kelimeler için konumunu belirlemek amacıyla derlenmiş ve karmaşık algoritmalara eklenmiştir. Hiç kimse algoritma ya da süreç boyunca tartılan faktörlere erişemese de, bir sitenin arama sonuçlarındaki sıralamasını ve görünürlüğünü etkili bir şekilde arttırdığı kanıtlanmıştır.

Bir web sitesinin sıralamasını iyileştirmek için en önemli faktörlerden üçü, yeni içeriğin korunması, web sitesine güvenilir bağlantılar oluşturulması ve site genelinde stratejik olarak anahtar kelimelerin yerleştirilmesidir. Arama motoru optimizasyon paketimiz, bu faktörlerin üçüne ve daha fazlasına odaklanır.

Çevrimiçi ve yerel olarak bulunan birçok SEO hizmetinden farklı olarak, sitenizi “büyük ölçüde” büyük arama motorlarının üst kısmında görünmesini sağlamak için herhangi bir yazılım veya komut dosyası kullanmıyoruz. Google’ın sıralama algoritması, geçen yıl 300’den fazla kez değişti. Bu, hiçbir programın en verimli SEO ilkeleriyle ilgili güncelliğini koruyabileceği anlamına geliyor. İçeriği el ile yazma, geri bağlantılar kurma ve günümüzün en iyi uygulamaları ve metodolojisi konusunda eğitimli olma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

İlgili Mesajlar