Pandora

Avukatlar için Web Sitesi Tasarımı

Hukuk Bürosu Web Sitesi İnşa Etmek için Tasarlanmış Güçlü Modern Web Tasarım

Bir web sitesi oluştur

Unutma, artık 90’lar değil. Dostlar, ev aletlerinden Zumba’ya kadar her şeyi bulmak için İnternet’i (Sarı Sayfalar değil) kullanırlar. Bir avukat olarak, hizmetlerinizin de çevrimiçi olarak sunulduğundan emin olmalısınız. Bunu yapmanın yolu bir web sitesine sahip olmaktır.

Avukat Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Bir web sitesi “her zaman açık” satış görevlisi gibidir. Web siteniz gece yarısı ve tatil günlerinde bile sizin için çalışıyor. Doğru plan yaparsanız, web siteniz ön büro personeliniz kadar bilgi sağlayabilir (ancak onlara söylediğimi söyleme).

Web sitenizde, insanların gerçekten okumak istedikleri bir blog oluşturduğunuzdan emin olun . Bloglar, site ziyaretçilerinizi eğitmenize ve kendinizi bilgili bir profesyonel olarak tanımlamanıza yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır.

Avukatlar için SEO Sırları

Hukuk büronuzun bir web sitesi varsa, SEO hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir ve bu, web sitenizin arama motorlarının ilk sayfasına yerleştirilmesine yardımcı olur.

Avukatlar için SEO teknikleri, stratejiler gerektirir ve bazen web sitenizi sıralamak ve potansiyel müşterileri hukuk bürosuna getirme yeteneğine sahip olmak için kodlama gerektirir.

Herhangi bir arama motorunun ilk sayfasına (Google, Yahoo, Bing vb.) Giriş yapmak, hukuk bürosuna önemli faydalar sağlar. Arama motorlarının size organik trafik sağlamasına olanak veren SEO odaklı bir avukat web sitesi oluşturarak reklam harcamalarının maliyetini düşürebilirsiniz .

Hukuk büronuzun bölgedeki en iyiler arasında yer almasının zamanı geldi.

avukat web site standartları

Avukatların kendi web sitesiyle alabileceği birçok fayda var:

 1. Yasal Hizmetler .
 2. Yeni Müvekkiller Bul.
 3. Bir Marka / İtibar Yaratın.
 4. Profesyonel Yasal Bilgiyi Paylaşın

Başarılı bir avukat sitesi oluşturmak için, kullanıcıların arama motorlarında kullandığı anahtar kelimeleri göz önünde bulundurmak istersiniz. Örneğin, İstanbul’da boşanma avukatı bir avukat iseniz, benzer kelimeler içeren bir makale yazmak isteyeceksiniz ve İstanbul’da boşanma avukatı arayan müvekilerinize kolaylıkla hizmet verebileceksiniz. Web sitenizdeki anahtar kelimelerin performansını nasıl artırabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin. 

Avukat web sitesinin amacına hizmet etmesi için yeni müşteriler bulması, ziyaretçilere ihtiyaç duyacaktır. Blog yazılarınız, hukuksal hizmetlerinizi tanıtmak ve bir sonraki müşterinizi bulmak için etkili bir yöntem olabilir. Bütçenize ve hedeflerinize bağlı olarak, Google Adwords ve Facebook Reklamlarının farklı sonuçları olabilir. Web sitenizi tanıtmak için hangisini kullanmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi için, Avukatlar için Google veya Avukatlar için Facebook tanıtımlarına gidebilirsiniz.

Ücretli tanıtımlara alternatifler için, web sitenizde performansı artırmak için birkaç değişiklik yapabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitenizi daha fazla insana sunan arama motorları tarafından web sitenizi daha iyi tanımanın bir yöntemidir.

Daha önce de belirtildiği gibi, bir blog sahibi olmak SEO’nuzu geliştirmenin bir yoludur. Bloglar, web sitenize çeşitli anahtar kelime zengin sayfalar eklemenize olanak tanır ve web sitenizin keşfedilme olasılığını artırabilir.

Yalnız avukat web sitenizin SEO geliştirmenin diğer yöntemleri şunlardır:

 • Diğer web sitelerinden geri dönüşler alın
 • Rekabetçi anahtar kelime araştırması yapın
 • Başlık, alt başlık ve meta bilgi ekleyin
 • Web sitesini dizinlere gönderin

Avukat web sitenizin amacının, avukatlık büronuzun yasal hizmetleri veya kişilerin istişarede bulunabileceği bir yer hakkında bilgi vereceğini düşünebilirsiniz . Bunlar birincil hedefler olsa da, telefon çalmaya başlamadan önce yapmanız gereken birkaç şey vardır.

Dijital pazarlama bakış açısından, potansiyel müşteri, anlamanız gereken popüler bir terimdir. Firmanız için potansiyel müşterileri ararken, web sitenize doğru trafiği çekmek ilk adımdır ve ardından bu ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek bir sonraki adımdır.

Hukuk büronuz için bir lider nesil strateji düşünürken, kendinize şu türden soruları sormak istersiniz:

 • Ne tür müşterileri istiyorum?
 • Bu müşterileri web’de nerede bulabilirim?
 • Bu müşterileri firmama nasıl çekebilirim?

Bu soruları ele alarak, çalışmayı tercih ettiğiniz müşterileri bulmak için kendi yöntemlerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın, bu sizin işinizdir, sonuçta hangi tür müşteriler ile çalışmayı seçtiğinize siz karar verirsiniz.

Muhtemel müşterileriniz, yasal mücadelelerinin çözülmesini sağlamak için ofise girmekten birkaç tık uzakta olabilir.

Arama motorlarının , yasal sorunlarına çözüm arayan kişilerden çok fazla sorgu aldığını bilmelisiniz .

Müşterilerinizin internete aşina değilseniz, zamanlarının çoğunu çevrimiçi olarak nerede geçirdiğini bilmek zor olabilir. Bununla birlikte, sosyal medya (Facebook, Instagram, LinkedIn), yasal uzmanlığınıza ihtiyaç duyabileceğiniz belirli grupları hedeflemek için harika yerlerdir.

İdeal olarak, web sitenizin olabildiğince çok sayıda yerel rehberde listelenmesini ve aynı zamanda insanların avukat aradığı niş yerleri bulmak için arama yapmalısınız.

Hemen çıkma oranı terimini biliyor musunuz Yukarıda tanımlanmadı, ancak web sitenizi ziyaret eden ve sonra hemen ayrılan kişilerin miktarını ifade eder.

Bunun nedeni, web sitenizdeki içeriklerin veya bilgilerin ve açılış sayfalarının insanların aradığı ihtiyacı karşılayamamasıdır.

Firmanıza daha fazla müşteri çekmek için, pazarlama yöntemlerinden nelerin işe yaramadığını ve neyin işe yaramadığını görmek için birkaç farklı stratejiyi test etmeniz gerekir. İşte size daha fazla potansiyel müşteri oluşturmaya başlamak için göz atabileceğiniz birkaç strateji:

1: Zorlayıcı Açılış Sayfaları

Web sitenizi bir satış hunisi olarak düşünürseniz ücretsiz bir danışmanlık hizmeti sunmayı düşünün. Reklamlarınızı yayınlarken, boşanma hakkında düşünen kişilerin, yakın zamanda araba kazası geçiren kişilerin veya telif hakkı korumasına ihtiyaç duyan yeni bir işletmenin hedeflerini hedefleyin.

İnsanların daha iyi reklamlar sunmak için kullandıkları kelimeleri bilmek için anahtar kelime araştırmasının temellerini anlamalısınız. Ayrıca, yalnızca iyi görünmekle kalmayıp genel mesajla tutarlı kalan reklamlar oluşturmanız gerekir.

Ardından, kullanıcılar açılış sayfanıza geldiğinde, bir e-posta listesine kaydolmalarını, şirketinize bir mesaj göndermelerini veya sizi hemen aramasını sağlayan güçlü ve etkileyici bir mesaj kullanın.

2: Faydalı Videolar

Özellikle uygulama alanınızdaki uzmanlığınız ile yardımcı bir video sunmak, daha güçlü bağlantılar kurmanıza ve çevrimiçi olarak daha iyi bir güven oluşturmanıza olanak tanır.

Bununla yüzleşelim, ekranda bir kaç kelime korkunç bir duruma yardımcı olacak ya da birinin hapse girmesini engelleyecek bir kişi seçmeye geldiğinde kek üzerine krema gelmeyebilir.

Bunun yerine, videolar kişiliğinizi açığa çıkarmanıza ve topluluklarında bir avukat düşünenlere doğrudan mesaj göndermenize olanak tanır.

3: Ücretsiz Bilgi Verin

Bu stratejinin çok sayıda çevrimiçi hizmet kullandığını göreceksiniz. Onlar, ücretsiz bir değerli içerik parçası yaratırlar, web sitelerinde barındırırlar ve daha sonra birilerinin iletişim bilgileri karşılığında ücretsiz olarak dağıtırlar.
Bir avukat olarak, insanların yasal durumları hakkında sahip oldukları her türlü soru olduğunu biliyorsunuz. Örneğin:

 • Boşanmadan geçenler, hangi haklara sahip olduklarını, içerdikleri riskleri ve kendileri ve eşleri bir anlaşmaya varamazlarsa durumları ile ilgili olası sonuçları bilmek isterler.
 • İş dünyasında, telif hakkı ihlali bir işi mahvedebilir. İnsanlar, yaratıcı zekalarını nasıl koruyabileceklerini ve fikirleri çalınırsa nasıl bir yasal eylem gerçekleştirebileceklerini bilmek isterler.
 • Travmatik bir olay yaşayan bazı kişiler durumlarında hangi eylemlerin gerçekleştirileceğini bilemeyebilirler.

Bu liste devam edebilir, ancak, buradaki nokta, bu yaygın endişelere hitap eden bazı değerli içerikler yaratmaktır. Onları ele alan ve değişimi sağlamak için özel bir açılış sayfası oluşturan kısa bir e-kitap oluşturmayı düşünün.

Daha sonra aynı fikri, daha fazla içerik, teklif ve yasal hizmetlerinizle ilgili bilgi göndermek için toplanan e-postaları kullandığınız yerden takip edebilirsiniz.

Bir web sitesinin nitelikli müşterileri bulmak için temel olduğu ortada. Size yardımcı olabiliriz. Gurur duyabileceğiniz bir site yapalım .

% 100 PARA İADE GARANTİSİ

Size ve şirketinize, seveceğiniz bir pazarlama çözümü sunuyoruz. Eğer web sitenizle mutlu değilseniz, herhangi bir sebepten ötürü, ödemenizi ilk 30 gün içinde, hiçbir soru sormadan size tam olarak iade edeceğiz. Avukat Web Sitesi Tasarımı İçin Bize Ulaşın 0850 885 00 45

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir