Pandora

En iyi e-ticaret paketleri

Kendi işinizin yöneticisi olmak ister misiniz?

Nasıl bir e-ticaret?

Etkili e-ticaret nasıl olmalıdır?

E-ticaret deyince aklına karışık yönetim panoları, pahallı bir site kurulumu, yavaş işleyen web siteler geliyor olabilir. Tüm bu algılarınız Pandora Web Tasarım olarak değiştiriyoruz.

Bir e-ticaret sitesi düşünün; hiçbir üründen komisyon alınmasın, ucuz, kaliteli, kolay bir e-ticaret siteniz olsun, seo çalışmaları ile arama motorlarında üst sıralarda yer alsın, 7/24 web destek imkanınız olsun, size özel logonuz tasarlansın… tüm bunlar artık çok daha gerçek talepler. Biz Pandora Web Tasarım Şirketi olarak tüm bu beklentilerinizi karşılıyoruz. Sizin için hazırladığımız tüm profesyonel e-ticaret sitelerimiz için sabit ücret alıyoruz ve ekstra hiçbir ödeme talep etmiyoruz. Yaptığımız e-ticaret sitesi sizin ve size özel olduğu için hiçbir komisyon ücretine maruz kalmıyorsunuz. İstediğiniz kriterler çerçevesinde sizinle beraber logonuzu hazırlıyoruz. Bu logo sizin kimliğiniz oluyor ve dünya ticaretinde tanınmak için ilk adımınızı atmış oluyorsunuz. E-ticaret sitenize akıllı telefon ve tabletlerinizden kolayca yönetebiliyorsunuz. Dilediğiniz kampanyaları siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz için ödeme kolaylığı sağlayabileceğiniz alt yapınızı biz kuruyoruz. İster kredi kartı ister havale ister kapıda ödeme hepsine siteniz içinden ulaşabilirsiniz.

Etkili bir e-ticarette en önemli hususların başında tabiki güvenlik gelir. Web sitenizi kullandığımız özel yazılımlarla tüm kötü virüslerden ve kötü sürprizlerden koruyoruz. Web sitesiniz öncesinde ve sonrasında hiçbir ücret ödemeden teknik servis imkanı sağlıyoruz.

Siz de kendi işinizin yöneticisi olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın size en uygun tekliflerimizle tanışın Web Destek Hattı: 0850 885 00 45

E-ticaret sitenizin ürünlerini de çok az bir ücret ile biz sitenize yükleyebiliyoruz. Zamanınız ne kadar değerli biliyoruz. Ürün başına 1(bir) lira gibi düşük bir ücretle sizin zamanınızı size geri veriyoruz.

Hayatınızı ve işinizi yönetmek için bize ulaşın. Farklı e-ticaret paketlerimizde sizi uygun olanı birlikte seçelim. Şirket logonuzu beraber tasarlayalım.

İlgili Mesajlar