Pandora

Global E-Ticaret Siteniz

Her geçen gün mağazalar yerini, e-ticaret denilen sanal mağazacılık sitelerine bırakıyor.

Elinize ürünleriniz varsa ya da kendi ürünlerimi alıp kendim satmak istiyorum diyorsanız pandora web tasarım sitesi olarak yanınızdayız. Bugün bir ürününüzü piyasada çok bilinen bir site üzerinden pazarlamak istediğinizde ütopik komisyonlara maruz kalıyorsunuz.

Hepsi burada, gitti gidiyor, amazon, n11 gibi bugün sanal mağazacılık piyasasında karşımıza çok sık çıkan siteler, her sattığınız ürün başına sizden çok ciddi komisyon adı altında paralar alıyor. E-ticaret denilince kazanmanın aklımıza gelmesi gerekirken, komisyon ücretleri ile kar oranı zararın altında kalıyor. Biz Pandora Web Tasarım Hizmetleri olarak sizi bu komisyon derdinden kurtulmayı vadediyoruz.

Size özel hazırlayacağımız logolarımızla ve size özel e-ticaret sitelerimizle hiçbir kuruma, kuruluşa herhangi bir ücret ödemeden, kendi ürünlerinizi kendi sitenizde gönül rahatlığı ile pazarlayabilirsiniz.

Pazarladığımız tüm ürünlerin tüm kar’ı cebinize kalsın.

Daha hızlı ve güvenli para kazanmanın yolu kendi e-ticaret sitenizi kurmaktan geçiyor.

Profesyonel kadromuz ve 10 yılı aşkın tecrübemiz ile e-ticaret sitenizin tüm aşamalarında teknik destek sunuyoruz. Size özel hazırlayacağımız profesyonel kazançlı e-ticaret sitelerimizde; başka bir ücret ödemeden sizi uluslararası arenada görünür kılıyoruz.

Size özel tasarladığımız e-ticaret siteleriniz her modüle uyumlu olup; telefonlarınızdan, tabletlerinizden kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz.

Mevcut e-ticaret sitelerini biraz kurcalayınca; fotoğrafların ne kadar geç yüklendiğini bizim ve sizin için önemli olan zamanın çoğunu kaybettiğinizi biliyoruz. Pandora olarak: seo çalışmasına uygun hızlı, kaliteli, ucuz, güvenli bir e-ticaret sitesi oluşturuyoruz.

Size özel tüm tekliflerimiz için vakit kaybetmeden bize ulaşın Web Destek Hattı: 0850 885 00 45.

Gün içerisinde 8.00 ile 19.00 saatleri arasında destek hatlarımızdan bize ulaşabilir size en uygun teklifi alabilirsiniz.

Pandora Web Tasarım Hizmetleri olarak sizin dünyaya açılan bir marka olmanıza yardımcı oluyor. Size çözüm ortağınız olmayı öneriyoruz.