Mutlu Müşteriler

Pandora olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için yaratıcı çözümler sunmaktır.

Pandora Web Tasarım Selçuk Bey ile internette web tasarımı üzerine araştırma yaparken tanıştık. Kendisi son derece profesyonel, yaratıcı ve nazik birisidir. Mesleğim ile alakalı bütün ayrıntıları bilmesi ve bunun üzerine bir web tasarımı yapması beni son derece mutlu etti ve hatta beklentimden daha iyi bir iş çıkardığını söyleyebilirim. Ayrıca Pandora Web Tasarım’ı aradığımda ulaşılabiliyor olmaları, soru ve sorunlarımla alakalı her zaman destek vermeleri de çok memnun olduğum bir diğer husustur. Eğer kaliteli ve profesyonel anlamda bir web tasarımcısına ihtiyacınız varsa bence doğru adrestesiniz. Pandora Web Tasarım ekibine ve Selçuk Bey’e çok teşekkür ediyorum .

Sibel Sarıdede

SDDCPA

Digital çağda web sitesinin önemin artması kendi mesleğimizi ve danışmalığımızı insanlara ulaştırmaya çalışırken Pandora ailesi Selçuk Bey tanıştık. Verdiği hizmet yaratıcı fikirler ve en önemlisi müşteriden çok arkadaş olarak bizleri görmesi ve bize hazırlamış olduğu sitesi kendi sitesiymiş gibi ilgilenmesi, hizmet sonrası vermiş olduğu destek ve aradığımızda çözüm odaklı çalışması bizi çok memnun etti. Selçuk bey ve Pandora ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

Süleyman BEZGİN

SMMM Süleyman BEZGİN

Büromuzun internet sitesi için web tasarım şirketi araştırırken Pandora ailesi ile tanıştık. Tüm çalışanlar site yapım sürecinde oldukça ilgililerdi, özellikle Selçuk bey tüm isteklerimize eksiksiz olarak karşılık verdi. Sitede en ufak değişiklikte bile uzak bağlantı ile bize destek oldular, bu yüzden Selçuk beye ve Pandora ailesine teşekkür ediyorum.

Ekrem DÖRTBUDAK

Dört Budak Hukuk Bürosu

Web tasarımı yaptırmak için profesyonel ve uygun fiyatlı bir yer arıyorduk. Netteki aramalarda kolayca Pandora Web'e ulașabildik . Kısa süre içerisinde tüm Web site ihtiyaçlarımıza cevap verildi. Daha sonra ise Web sitemizdeki değișim isteklerimize hemen destek vermelerinden çok memnun kaldık.

İnci Vatka

Pandora Web Tasarım / Selçuk bey ile internette ofisim için web tasarımıyla alakalı araştırmalar yaparken tanıştım. Ofisimin internet sitesini de Selçuk Bey tasarladı. Gayet kullanışlı ve şık bir site tasarımı oldu. Ayrıca daha da önemlisi her sıkıntımızda gerek telefonla gerekse de uzaktan bağlantı yolu ile ilgilenerek, sorunlarımıza yardımcı oldu. Kendi adıma birlikte çalışmaktan çok memnun olduğum bir internet tasarımcısı. Herkese de tavsiye ederim.

Çağrı KENDİRLİOĞLU

GK Hukuk Bürosu

20 Yıldır Ticaretle uğraşırım. Bir çok kez web sitesi yaptırdım. Ama uzun vadede hiç biri başarılı olmadı. Selçuk beyle tanışıp yeni bir site yaptırmam son zamanların en güzel işi oldu. Pandora ailesine sonsuz teşekkürler.

Barış Bey

Bena Dinlenme Tesisleri

Selçuk bey ile tanışmamız üzerine bizlere iki kez internet sitesi web tasarım hizmeti sağlamış olduğu ve bu internet sitelerinde her zaman anlık güncelleştirmeler de yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Birebir ve hızlı çözümleri için Pandora ailesine teşekkür ederiz.

Av. Ozan Barış DEMİR

Demir Hukuk Bürosu

Pandora'dan Selcuk bey ile tanisip 15 senelik websitemi yenilemem son zamanlarda yaptigim en iyi is oldu. Hep erteledim bu buyuk projeyi cunki 5,000 e yakin resim yeni website sine tasinmasi gerekiyordu ve buyuk bir isti bu. Selcuk bey, onun isi olmamasina ragmen resimlerin tamamini benim icin yaptigi yeni siteye yukledi. Bu benim icin cok buyuk bir destekti. Selcuk beyin en guzel ozelligi her zaman yardim etmeye devam etmesi oldu. Sadece website sini yapmak yeterli degil, zaman icinde bir cok seyin guncellenmesi gerekiyor. Ben daha once baskalariyla da calistim. Sonra ortadan kayboldular ve ben bozuk websitem le oyle kaldim. Bu websitesi yaptirilirken aranacak en buyuk ozellik. Selcuk bey iyi kalpli, durust, her zaman yardimci ve cok iyi niyetli bir insan, wordpress de cok uzman. Selcuk beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Bence bulabileceginiz en iyi website developer. Selcuk beyin yaptigi en son harika iste benim buyuk site mi yildirim hizina cikardi. Website si yapan kisinin SEO bilmesi de cok onemli. Selcuk bey SEO konusunda da cok bilgili. Ben Selcuk beye 10 uzerinden 10 yildiz veriyorum.

Turgay Hisir

Copper Reflections

Pandora Web Hizmetleri tarafından sosyal sorumluluk bilinci ile yapılan web sitemiz için Pandora Web yetkilisi Selçuk Bey'e teşekkür ederiz.

Ali VARLIK

Görme Özürlüler Derneği

4. Sanayi Devrimi ve Dijital endüstriyel gelişmelerin hızlı bir devinimi ortaya çıkardığı "yeni dünya"da garajlardan (Macintosh-Hewlett Packard), Kampüslerden (Facebook), pasajlardan (Amazon) çıkıp dünya ekonomisinin en önemli lokomotif gücü haline geldiği bir ortamda hem ekonomik fiyat avantajı hem de tasarım başta olmak üzere, yayın aşamasında destek hizmetlerini sunarak internet bağlantılı bilişim dünyasına adım atmamızı sağlayan pandora web tasarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyor çalışmalarında başarılar diliyorum.

İbrahim DERİN

Pop Medya Koordinatörü

Fikirlerimi standart uygulamalarınızın önünde tutup sitemin yapım aşamasında düşüncelerim önceliğiniz olduğu için teşekkür ederim.

Kamil Aslan

Özaslanlılar Mutfak Ürünleri