Pandora

İnstagram Web Sitesi

İnstagram Web Sitesi

Akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesi yeni uygulamalarla insanlar arası etkileşimin artmasına katkıda bulunmaktadır. Bu etkileşimden yararlanarak tanıtımın arttırılması ve site trafiğinin yükseltilmesi mümkün hale gelmiştir. Yoğun bir şekilde kullanılan sosyal medya organlarından biri olan Instagram ile ticaret hayatının geliştirilmesi, ürün ve kurumsal kimlik tanıtımının yapılması, e-ticaret olanaklarının geliştirilmesi ve daha fazla kişiye hitap edilmesi profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı ile oluşmaktadır. Aynı zamanda yüksek talep çeken bu sosyal medya uygulaması sayesinde kurum reklamının yapılması, Instagram hesabı üzerinden Web Sitesi kurulması olanaklıdır. İnstagram hesabı ile açılan web siteleri sayesinde karşılıklı bir yönlendirme yapılması ve kurum kimliği ile ürünlerinin ön plana çıkarılması sağlanmaktadır.

İnstagram Yönetimi

İnstagram hesabının yeterli bilgi ve tecrübe ile kullanılması, bir web sitesine aktarımının yapılarak geniş kitlelere farklı yollardan hitap edilmesi, reklam çalışmalarının profesyonel ellerde yönetilmesi İnternet rekabet koşulları altında zorunlu hale gelmiştir. Özellikle son dönemlerde yükselen trendler akıllı telefonlar sayesinde en fazla kullanılan Instagram yoluyla gerçekleşmektedir. İlgi çekerek ürünlerinizin yükselen trendlere dahil olabilmesi profesyonel bir Instagram yönetimi sayesinde mümkün olabilmektedir. İlgi çekici fotoğraf ve videoların eklenmesi, tanıtımların yeterli seviyelerde yapılması, zamanında doğru paylaşımlar yapılarak ilginin çekilmesi uzman bir kadronun dikkatli ve özverili çalışması sonucu sağlanmaktadır. Yapılacak paylaşımlarda meydana gelebilecek hataların önüne ancak bu şekilde geçilir.

Reklam ve Web Sitesi

Profesyonel bir şekilde geliştirilerek tanıtımın sağlanması amacıyla Instagram Reklam Yönetimi hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Size özel hazırlanan reklam stratejileri ile uygun resim ve başlıklarla etkileyici reklamlar oluşturulmaktadır. Hedef kitleye gönderim tarafımızca sağlanmakta ve hesabınıza olan ilgi arttırılmaktadır. Tüm reklam kampanyaları yakından takip edilerek gerekli yerlerde müdahaleler yapılmaktadır.

Profesyonel bir yönetim ve reklam sayesinde takipçi çekerek yükselen hesap instagram web sitesi ekleme işlemi ile bir web sitesine dönüştürülmektedir. Instagram web sitesi ile hesabınızda yer alan paylaşımlar özgün ve tanıtıcı bir site haline getirilir. Böylelikle kullanıcılar daha rahat bir şekilde gezinme, ürün tanıma ve sipariş verme olanağına kavuşurlar. Instagram hesabınızla entegre bir biçimde çalışan site sayesinde daha fazla kişiye hitap edebilme ve tanıtımınızı en iyi şekilde yapma olanaklarına kavuşursunuz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir