Genel

İzmir SEO Uzmanı

İzmir SEO Uzmanı

İzmir SEO hizmeti kapsamında işletme web sitelerinize profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. İşletme web adresleri bazı anahtar kelimeler ile rakip firmalardan çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu durum SEO çalışmalarına önem verilmesi gerektiğine dair bir kanıttır. Sitelerinizin arama motoru optimizasyonunda potansiyel müşteri kitlelerine daha hızlı görünebilmesi için firmamız SEO çalışmaları yapmaktadır. Verilen bu SEO hizmeti ile hem marka bilinirliğinizi kat kat artırabilir hem de işletmenizin kâr marjını yükseltebilirsiniz. Web adres tasarımınız, alt yapınız, ürün yelpazeniz ya da web adresinizde sunduğunuz ürünlerin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun tüm bunlar potansiyel müşteriler ile buluşmadıkça herhangi bir önem ifade etmemektedir. Özellikle interneti yaygın kullanan Y ve Z kuşağına sitenizi gösterebilmek için SEO çalışmalarına ihtiyacınız vardır.

SEO Çalışmaları

Firmamızın alanında oldukça deneyimli pek çok SEO uzmanı siteleriniz için gereken her türlü desteği sizlere sunmaktadır. Her bütçeden işletmeye ya da bireysel sitelere uygun olarak hazırlanan çeşitli SEO paketlerimiz bulunmaktadır. Bu paketler arasında son derece ekonomik başlangıç SEO paketi en çok talep görendir. Bu paket içerisinde 1 adet anahtar kelime ve 5 adet de özgün makale bulunmaktadır. Anahtar kelimeler ve makalelerin özgünlüğü arama motorları sırasında sizleri bir adım öne taşımaktadır. Kurumsal web siteniz için başlangıç paketinde ayrıca; backlink analizi, sosyal imleme ve rakip site analizi de yer almaktadır. Aynı paket dahilinde web site optimizasyon hizmetinden de yararlanabilir ve sitenizi bulunduğu konumdan daha yukarılara çıkarabilirsiniz.

SEO Uyumlu Web Adresleri

SEO uyumlu web adres çalışmaları ile siteniz arama motorlarında hiç basılmayan üçüncü ya da dördüncü sayfadan çıkarılmaktadır. Arama kutucuğuna yazılan anahtar kelimeler, firmamız uzman yazılımcıları tarafından dikkatlice seçilmekte ve makale içlerinde kullanılmaktadır. Haftalık raporlama sayesinde sitenizin her hafta ne kadar yukarı taşındığını görebilir ve görüşlerinizi dile getirebilirsiniz. SEO çalışmaları kapsamına giren pazar analizi ile sizinle aynı banttaki her türlü sitenin durumlarını haftalık öğrenebilir ve ona göre yol izleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve sipariş için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir