Pandora

İzmir Web Tasarım Ajansı

12 yıllık tecrübemizle İzmir Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel ve kurumsal web tasarımları yapmaktayız. 2009’dan beri kuruluşumuz, teknoloji ve internet kullanımının hızla arttığı bu dönemde müşterilerine güçlü bir Web sitesi tasarımı oluşturarak markalaşmalarına katkıda bulunmayı ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlama amacındadır. Kişi veya büyük küçük tüm şirketlere dijital medya, e-ticaret, SEO hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti sunmaktadır. Tüm bu hizmetler kapsamında reklam, iletişim, hukuk, finans, moda, e-ticaret, medikal ve sağlık gibi geniş bir yelpazede web sitelerini tasarlayıp ve geliştirmekteyiz.

Web sitelerimizin mobil uyumlu tasarımları sayesinde, sahip olacağınız web sitesi bütün cihazlarda (telefon, tablet, bilgisayar) ziyaretçileriniz tarafından problemsiz bir şekilde görüntülenecektir. Sanal mağaza açarak online alışverişle kazanç sağlamak istiyorsanız, kazançlı ve mobil uyumlu e-ticaret siteleri yaratmaktayız. Oluşturduğumuz web siteleri yansıtmak istediğiniz imajı en iyi şekilde temsil edecek tasarım unsurları içermektedir. Web tasarım ajansı olarak aynı zamanda sitenize bakım ve güncelleme hizmeti veriyoruz. Hedeflediğiniz kitleyi etkilemenizi sağlamak, sitenize çekmek için tüm öğeleri analiz ederek çalışmaktayız. En makul fiyatlarla özgün, modern arayüzlü, yaratıcı ve yenilikçi web tasarım dizaynları yapıyoruz. İnternetteki varlığınızı geliştirmek için Seo optimizasyonuyla, sitenizi çevrimiçi arama motorlarında görünür kılarak, arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Bütçenize uyan reklam ve içerik danışmanlığımızla marka tanınırlığınızı arttırmayı amaçlıyoruz. Markanızın kimliğini tanınır kılarak kaliteli, hızlı, pratik çözümler üretiyoruz. Her bütçeye hitap eden çok yönlü hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Farklı Web sitesi paketleriyle size uygun olan en iyi hizmeti aldığınızdan emin oluyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmak. Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde %100 para iade garantisi veriyoruz. Web sitenizin yapımından itibaren istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz her an Ücretsiz teknik destek sağlıyoruz. Fikir aşamasından en sonuna kadar her zaman yanınızdayız.

Pandora Web tasarım ajansı, Kurumsal Web Tasarım hizmetiyle marka kimliğinize, oluşturmak istediğiniz marka imajına ayna olacak nitelikli tasarımlar yapar. Bu konudaki kararlı duruşumuz sayesinde Pandora Web Tasarım Türkiye’nin en büyük web tasarım şirketlerinden biri haline gelmiştir.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir