Pandora

Kapınıza Gelen Fırsat

Kapınıza gelen fırsat: E-TİCARET

E-ticaret nedir?

E-ticaret; 1990 yılından sonra tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticareti de ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine e-ticareti de dahil etmeye başlamıştır. E-ticaret özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için çok uygun bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemelerin alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler içine-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

Kendi e-ticaret siteniz olduğunda dilediğiniz ürünü sitenizi yükleyebilirsiniz. Satacağınız ürünler üzerine komisyon ödeme zorunluluğunuz olmayacaktır. İstediğiniz ödeme seçenekleriyle ödemenizi talep edebilirsiniz. Bugün bildiğimiz hepsi burada, n11, amazon, gitti gidiyor gibi tüm e-ticaret sitelerinde satacağınız ürün başına yüksek komisyonlar ödemek zorunda bırakılıyoruz. Ayrıca yavaş ve karmaşık yönetim panelleri ve ürün yüklemelerin karşılaştığımız tüm sorunları kendi e-ticaret sitenizi kurarak kurtulmanız mümkün.

Biz Pandora Web Tasarım Hizmetleri olarak 15 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere profesyonel e-ticaret sitelerini kuruyoruz. Çok küçük bir bütçe ile e-ticaret web sitenizi oluşturuyoruz. Talebiniz doğrultusunda logonuzu tasarlıyoruz. Ürünlerinizi eğer talep ederseniz 1 tl  gibi küçük bir ücret karşılığı sitenize yüklüyoruz. Böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Size özel hazırlayacağımız e-ticaret sitelerinizi akıllı telefon ve tabletlerinizden kolay ulaşım imkanı sağlıyoruz. Ucuz, kaliteli, kullanışlı bir e-ticaret sitesi hayal ediyorsanız, biz bu hayalinizi gerçekleştiriyoruz.

E-ticaret siteniz de uygulayacağımız seo çalışmaları ile arama motorlarında üst sıralarda yer alabilme imkanı sunuyoruz. Böylelikle potansiyel müşterilerinize ulaşma şansınız daha da yükselmiş oluyor. Yapacağımız logo çalışmaları ile rakipleriniz arasında fark edilmenize imkan tanıyoruz.

Sizde büyük bütçe ile kullanışsız sitelerden kurtulmak istiyorsanız. Ucuz, güvenilir, kaliteli, hızlı bir e-ticaret sitesi istiyorsanız bize ulaşın.  Web Destek Hattı: 0850 885 00 45 telefonumuzdan bize hemen ulaşın ve size uygun tekliflerle hemen tanışın.

İlgili Mesajlar