Pandora

Kurumsal Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya bireysel hesapların ya da firma hesaplarının olduğu platformdur. İnsanlar burada hayalarını paylaşıyorlar ya da firmalarının, markalarının reklamlarını yapıyorlar. Günümüzde sosyal medya kullanmayan kişi sayısı çok azdır. Tüm dünyada milyonlarca insan sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanmaktadır. Bu kadar fazla kullanılmasından dolayı da insanlar bu platformlar üzerinden reklam, pazarlama ve tanınırlık elde etmek istemektedirler. Özellikle kurumsal firmaların ya da markaların tanınırlığını artırması, reklamını yapması ve pazarlama çalışmalarını en iyi şekilde sürdürebilmesi için sosyal medya en mantıklı yer olmaktadır. Bu gibi çalışmaları sürdürmesi için birçok sosyal medya ajansı bulunmaktadır. Pandora web olarak hem bireysel hesapların hem de kurumsal firmaların sosyal medya hesaplarının danışmanlığını yapmaktayız.

Sosyal Medya Ajansları

Hesapların iyi, aktif ve etkili yönetilebilmesi için en iyi sosyal medya ajansları ile çalışmak gereklidir. Özellikle kurumsal firmalar için sosyal medya hesaplarının yönetimi uzmanlık ve deneyim istemektedir. Kurumsal sosyal medya kişisel sosyal medyadan farklı olmaktadır. Kurumsal sosyal medyaların yönetilmesi için belirli bir bilgi birikimi gerekmektedir. Pandora web tasarım bünyesinde bulunan bilgili, tecrübeli ve yıllardır bu işi yapan uzmanlar ile bu hizmeti sorunsuz sağlamakta kurumsal sosyal medya hesaplarını en iyi şekilde yönetmektedir.

Kurumsal sosyal medya hesapları daha resmi bir dil ve daha profesyonel içerikler ile yönetilmelidir. Sosyal medya yönetimi ajansı olarak hizmet veren firmamız pek çok kurumsal şirkete danışmanlık sağlamaktadır. Kurumsal firmalar artık geleneksel reklamları değil sosyal medya reklamlarını kullanmaktadırlar. Çünkü hedef müşteri kitlesinin büyük bir kısmı sosyal medyada yer almaktadır. Yapılan reklamlar müşterilere daha hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Sosyal medya reklam ajansı bunları göz önünde bulundurarak reklamların en hızlı şekilde müşterilere ulaşmasını sağlamaktadır. Bir sosyal medya danışmanı, danışmanlık yaptığı hesabın gönderilerini titizlik ile hazırlar. Pazarlama çalışmalarını yönetir. Müşteriler ile iletişim halinde olur ve onların şikâyetlerini ya da isteklerini göz önüne alarak hesap ile ilgili analizler yapar. Sosyal medya hesabı ile ilgili reklamlar verir. Ve bu reklamların geri dönüşlerini takip eder. Bu görevlerin en iyi şekilde yapılabilmesi için en iyi sosyal medya ajansı tercih edilmelidir. Sosyal medya hesaplarınızda revizyon yaptırmak yada mevcut hesabınızı kurumsal hale getirmek için bizimle iletişime geçebilir dilerseniz çalışmalarımızdan örnekler talep edebilirsiniz.

İlgili Mesajlar