Pandora

Online Alışveriş

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Elektronik Ticaret veya “E-Ticaret” anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır.

E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler içine-ticaret önemli bir satış kanalıdır. Fiziki bir mağazanız varsa ulaşabileceğiniz potansiyel müşteri sayısınız bulunduğunuz sınırlar ile kalır. Fakat yaptığınız mağazacılık işinizi internet ortamına taşıyıp bir e-ticaret sitesine sahip olursanız, potansiyel müşterileriniz sınırların ötesine geçer. Pandora Web Tasarım olarak siteniz için uygulayacağımız seo çalışmaları ile de arama motorlarında en üst sıralarda yer alacaksınız. Bu durum size her kesimden potansiyel müşterileriniz ile tanışma fırsatı sunacaktır. Sizin için hazırlayacağımız e-ticaret sitelerimizde istediğiniz kampanyaları oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Çalışacağınız kargo şirketlerinin kampanya ve indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Tüm şirket hesaplarınızı tek site üzerinden yönetme imkanı sağlıyoruz.

Online alışveriş, kredi kartı, havale veya paypal gibi ödeme sistemleri ile ödeme gerçekleştirerek internet üzerinden yapılan her türlü alışveriştir. Online alışverişin oldukça fazla avantajı var aslında. İlk ve belki de en önemli avantajı olarak indirimleri gösterebiliriz. Siteniz üzerinden yapacağınız tüm kampanya ve indirimler ile komisyon ödemeden büyük kazançlar sağlayabilirsiniz.

Pandora Web hizmetleri olarak bize hemen ulaşın ve size sunacağımız kampanya ve fırsatlarımızdan faydalanın. E-ticaret sitesi öncesinde, hazırlanma sürecinde, sonrasında teknik destek hizmetimizden hiçbir ek ücret ödemeden faydalanın. Bize ulaşabileceğiniz şirket numaramız Web Destek Hattı: 0850 885 00 45