Pandora

Profesyonel Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Günümüzde sosyal medya ağlarının yaygınlaşması ile kurumların web sitelerinin profesyonel sosyal medya yönetim ile yönetilmesi zorunluluk halini almıştır. Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram yönetimi gibi birçok sosyal medya platformlarında işletmelere kaliteli içerik yönetim hizmeti sağlamaktayız.  İnstagram sayfası yönetmek gibi sosyal medya ağları içinde içerik paylaşımı ve sayfa yönetimi yapılmaktadır.

Her işletmenin faaliyet gösterdiği sektörde kurumsal kimliğine uyumlu, marka, ürün ve hizmetini ön plana çıkaracak analizler yaparak sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Pandora web tasarım şirketi olarak işletmelerin ve kurumların hedef kitlesini belirleyerek özel strateji geliştirmekteyiz. Bununla birlikte, sosyal medya hesap yönetimi kapsamında şirketlerin beklentilerini ve analiz sonuçlarını değerlendirerek hangi sosyal ağlarda nasıl bir içerik yayınlanacağını planlamaktayız. Yani tüm şirketlerin içerik stratejisini oluşturarak sosyal medya kimliğini ön plana çıkarmaktayız.

Sosyal Medya Takvimi ve Planlama

Pandora web şirketi olarak, işletmelerin sosyal medya kimliğini oluşturmak için aylık sosyal ağ içerik planlaması yapmaktayız. Her ay planlanan sosyal medya ağlarındaki paylaşım içerikleri şirketlerin onayına sunularak paylaşıma hazır hale getirilmektedir. Bununla birlikte, sosyal ağlarda paylaşılan içeriklerde güncel olaylara da yer verilmektedir. Sosyal medya yönetiminde müşteri odaklı olarak çalışmaktayız ve sosyal medya yönetimin danışmalığı kapsamında etkili marka tanıtımı, ayrıntılı raporlama, yönlendirme ve önerileri ön planda tutmaktayız.

Sosyal medya yönetimi, kurumlar için sosyal medya hesaplarını aktif kullanabilmeleri, potansiyel müşterilerini arttırmaları, marka tanınırlığını sağlamaları için oldukça önemli bir faktördür. Kurumların dijital sosyal medya amacını ve itibarını temsil eder. Şirketler, sosyal medya ağları ile birçok hedef kitleye ulaşmaktadır. Bu yüzden, kurumsal sosyal medya yönetimi ile kurumların sosyal medyadaki aktifliği, şirketlerin marka ve ürün güçlerini arttırmakta, imajlarını güçlendirmektedir.

Sosyal medya yöneticiliği kapsamında özgün ve etkili içerikler ile algı yönetimi oluşturulur. Bununla birlikte, içerik paylaşımlarında gif ve videolardan yararlanılır ve etkileyici fotoğraf kullanımına dikkat edilir. Kurumların birçok sosyal medya platformunda hesabı bulunmaktadır. Tüm hesapların tek bir panelden yönetilmesi oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sosyal medya yönetimi fiyat değerlendirilmesi yapılırken kurumların sektörü, amacı, beklentileri, ürün ve markalarının hacmi gibi faktörler göz önünde bulundurulmaktadır.

İlgili Mesajlar