Pandora

Size Özel Web Tasarım

Pandora web hizmetleri; size yeni bir kimlik kazandırıyor. Bu kimlik sizi rakiplerinizin arasından sıyrılma fırsatı veriyor.

Globalleşen dünyada artık tüm meslekler internet üzerinden şekilleniyor. Size özel hazırlanan bir web sitesi global pazarda vizyonunu sağlıyor. Size özel bir web sitesi olması size dünyaya açıyor. Size özel bir web sitenizin olması  Dünya ölçeğinde tanınma ve size kolay ulaşılmasını sağlıyor.

Pandora web hizmetleri olarak yılların birikimini sizinle paylaşıyoruz.

İster e-ticaret ister kişisel sitenizi üç (3) iş günü içerisinde size teslim ediyoruz.

Sunacağımız web hizmetinde web sitenizin hazırlanma öncesi, hazırlanma sonrası ve hazırlanma sürecini birlikte planlayıp birlikte oluşturuyoruz.

Size özel yaratacağımız  web sitelerinin yanı sıra hazır paket web seçeneğimizi de değerlendirebilir siniz. Pandora web danışmalık hizmetleri olarak:  İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), web sitenizdeki içeriğin kesintisiz ve basit bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Seo paketlerimiz ile web sitenize yeni bir ivme kazandırıyoruz. Arama motorlarında üst sırada yer alarak daha fazla ulaşılır olmanızı sağlıyoruz. Çağımız sorunlarından olan internet korsanlığından ve casus saldırılardan sizi korumak için sitenizin güvenliğini en üst seviyeye taşıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Pandora web hizmetleri olarak  ihtiyaçlarınıza  mükemmel şekilde uyan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizi çevrimiçi arama motorlarında görünür kılar. Web sitenizi güçlendiren çeşitli bize özel programlarla kalite, vizyon sahibi, kolay kullanımı olan siteler hazırlıyoruz. Size sunduğumuz üç (3) farklı seo paketlerimizle bütçenize en uygun kurulumu gerçekleştiriyoruz; seo paketlerimiz; başlangıç (minimum rekabet), kurumsal (düşük rekabet), profesyonel (yüksek rekabet) olup bütçenize ve sitenize uygun olanı sizin seçiminize bırakıyoruz.

İlgili Mesajlar