Pandora

Sosyal Medya Danışmanlık Fiyatları

Çağın hem en büyük gelir kaynaklarından hem de hali hazırda gelir kaynağı olarak kullanılan her türlü işin daha geniş kitlelere duyurulmasındaki en büyük araçlardan biri haline gelen sosyal medya, sosyal medya danışmanlığı sayesinde daha etkili bir hale gelebilir. Sosyal medya danışmanlığı nedir diye merak ediyorsanız tüm kullanılan sosyal medya platformlarında paralel bir ilerleme kaydetmek ve hızla yükselmek için bizi tercih edebilirsiniz. Sosyal medyada yeni olmanız hiçbir engel teşkil etmez ve pandora web tasarım hizmetlerini tercih ettiğiniz takdirde hızlı bir yükseliş sağlarsınız. En iyi sosyal medya ajansları ile hesaplarınızı tekrardan tasarlayıp yapılandırabilirsiniz. Sosyal medya reklam ajansı ile senkronizasyon halinde ilerlemek ve dikkat çekici içerikler oluşturabilmeniz için sizlere yardım ediyoruz. Tek hareket ile Facebook, LinkedIn, Twitter, Tumbler, BufferApp, Instagram ve Pinterest platformlarında aynı anda oluşturulan içerikleri paylaşabilecek ve hepsinde ayrı bir ivme yakalayabileceksiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Yapabilecekleriniz

Firmanız, markanız, oluşumunuz ya da şahsınız için size en uygun bütçe ile oluşturulan reklamlar sayesinde büyük kitlelere ulaşabileceksiniz. Pandora web aracılığı ile oldukça net ve herkesin ilk görüşte ilgisini çeken içerik ve reklamlara sahip olabileceksiniz. Instagram reklam ajansı sayesine tüm istatistiklere sahip olacaksınız ve bu istatistiklere göre paylaşımlarınıza yön verebileceksiniz. Kitlenizin ilgisini çeken paylaşımları fark edecek ve istediğiniz takdirde onlara ağırlık verebileceksiniz. Daha stratejik planlamalar yapacak ve bu sayede gelirinizi arttırabileceksiniz.

Dijital pazarlama ve müşteriler ile dijital ilişkileri güçlendirmede Instagram sosyal medya danışmanlığı sayesinde çok büyük ilerleme kaydedeceksiniz. Yeni bir imaj oluşturabilir ve rakipleriniz arasında ön plana çıkabilirsiniz. Paylaşımlarınızda kullanılmak üzere ilgiyle hazırlanan metin yazarlığı, grafik tasarım ve reklamcılık hizmetleriyle daha özenli ve ilgi çekici bir profil oluşturabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya ajans tarafından sağlanan bu hizmetlerden kendinize ve bütçenize uygun bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Sosyal medya danışmanlığı fiyatları belirli unsurlara göre değerlendirilerek oluşturulmaktadır. Her profil için farklı bir planlama ve stratejik rota belirlenmektedir. Her firmanın ve kişinin istekleri farklı olacağından herkes için isteklerine göre farklı bir fiyatlandırma yapılabilmektedir. Sosyal medya danışmanlığı ücretlerini belirleyen etkenler şunlardır:

  • Danışmanlık istenen hesaplar (adedi ve hangi platformda olduğu)
  • Gönderi yoğunluğu ve gönderi takvimi
  • Reklamlar ve sponsorluklar
  • Hizmet ücreti (özel grafik tasarımlar, seo uyumlu metinler için)

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz için teklif talep edebilirsiniz.

İlgili Mesajlar