Pandora

Sosyal Medya Danışmanlık Şirketi

Pandora web, dijitaldeki yerinizi büyütmek için sizlere yardımcı oluyor. Sosyal medya danışmanlık şirketi olarak e-ticaretteki pazar payınızı büyütüyoruz. Takipçi sayınızı ve etkileşimleri yükseltiyor, daha fazla insana hitap etmenizi sağlıyoruz. Profesyonel sosyal medya yönetimi ile markanıza bizimle değer katabilirsiniz. Pandora web tasarım, web sitenizde kaliteli değişiklikler yapar. Firmamız sosyal medya hesaplarınızda çeşitli tasarımlar yaparak ilgi çekici hale getirir. Hedef kitleniz belirlenir ve bu kitlenin beğeneceği şekilde içerikler üretilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı marka analizi yapar. Uzun vadede markanın değerini arttıracak işleri internet üzerinden kitleye sunar. Sosyal medya platformları şirketlerin, markaların, kişisel blogların ve firmaların tercih edilmesini ve satış kitlesini arttırmada büyük rol oynar. Yaptığımız danışmanlık sayesinde işletmenizin tüm sosyal medya bağlantılarını yönetiyoruz. Paylaşılacak içerikler, kalitesi yüksek görseller, müşteri iletişimi, insanları doğru yönlendirme, rakip analizi, moderasyon ve kriz yönetimini sağlıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı nedir dediğinizde verilecek cevaplar da bu şekildedir. Markanızı sanal ortamda hedef kitle ile buluşturarak özgün içeriklerle insanları sizi takip etmeye yönetmek bizim işimizdir. Bunu yaptığımız sürece markanız daha çok insana ulaşır ve satış rakamları artar. Sosyal medya danışmanlığı fiyatları, yapılan işlere ve firmaya göre değişir. Bazı ajanslar yalnızca hedef kitle belirler bunun takibini yapmaz. Bazı ajanslar içerik üretmeye devam etmez. Bu şekilde fiyatlar düşebilir. En iyi sosyal medya ajansları ise kurulumunu yaptığı hesabın takibini yapmaya ve herhangi bir sorunda anında düzeltmeye devam eder.

Sosyal medya reklam ajansı iş planınıza göre fikirler sunar. Markanız büyür ve hedef kitleniz genişler. Sosyal medyada tanınan kişilerle çalışmalar yaparak güvenilirliğinizi arttırır. Özellikle instagram kanalında fenomen olan bloggerler ile yapılan çalışmalar instagram reklam ajansı için oldukça önemlidir. Sık sık vakit geçirilen instagram sayesinde markanın bilinirliği, tıklanma oranı, pazarlama payı ve satış rakamları yükselir. İnstagram sosyal medya danışmanlığı, tüm sosyal medya uygulamalarından daha önemlidir. Instagram içinde görsellik en ön planda olduğu için buradaki içeriklerin dikkat çekici olması sağlanır. Takipçi sayısı yüksek kişilerin memnuniyeti sayesinde sizin de takipçileriniz yükselir. Sosyal medya ajans olarak internet ortamındaki varlığınızı sağlamlaştırmak için çalışmalar yürütmekteyiz. Ayrıntılı bilgi almak için bizlere iletişim

İlgili Mesajlar