Pandora Web Hizmetleri

2009 yılından bu yana müşterilerimize dijital başarı sağlamak bizim tutkumuz oldu.

Ücretsiz Teknik Destek

Müşterilerimize tasarım süreci ve sonrasında desteğimiz devam etmektedir.

Pazartesiden cumaya kadar sabah 09:30 – 18:00 saatleri arasında 0850 885 00 45 web destek hattımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden 7/24 iletişim formundan bize ulaşarak daha hızlı destek alabilirsiniz. Web tasarım süreci sonrası da sınırsız teknik destek hizmeti veriyoruz.

Tüm bu süreçlerden sonra pandora web tasarım hizmeti alan müşterilerimize telefon ve mail üzerinden ücretsiz destek vermeye devam ediyoruz. İstanbul’daki ve diğer illerdeki müşterilerimize web siteleri kendi web hosting alt yapımızda barındığı müddetçe süresiz ücretsiz teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Web Güvenliği

Sitenizi saldırılara karşı koruyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Web siteleri giderek daha karmaşık ve sürekli değişen yeni internet tarayıcıları, cihazları, web sitesi teknolojileri ve güvenlik tehditleri ortamında faaliyet göstermektedir. Bir sitenin devam etmesini sağlamak için devam eden web sitesi bakım ve güncellemeleri, ‘esenliğin’ devam etmesi için şiddetle öneriyoruz. Kötü amaçlı yazılımlar, eski yazılımların kullanılması, kaba kuvvet ve hizmet reddi saldırıları da dahil olmak üzere harici tehditlerden gerçek zamanlı koruma sağlıyoruz.

Web Site Takibi

Web sitenizin yıllık güncellemesini takip ediyor ve size bildiriyoruz.

Yıllık sağlık kontrolü ve güncellenmesi web sitenizin yayın ömrünü uzatmak beklendiği gibi çalışmaya devamını sağlamaya yardımcı olur. Siz rahat olun biz web sitenizin tescil takiplerini titizlikle yapıyoruz, Alan adı ve hosting yenileme zamanı gelmeden size mail ve telefon yoluyla ulaşıyoruz.

Periyodik Yedekleme

İnternet siteniz günlük periyodik olarak titizlikle yedeklenmektedir.

Siz rahat olun biz internet sitenizi aylık periyodik olarak yedekliyoruz. Saldırılara karşı veri kayıplarınızın önüne geçiyoruz. Yedeklerinizi tarihsel olarak arşivliyoruz.

AdWords Danışmanlığı

Bütçenize uygun reklam ve içerik danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Adwords Danışmanlığı Hizmeti size özel Anahtar Kelime planlama ile bütçenizi boşa harcamayın 15 dakikada Google’da ilk sırada olun. Google Adwords reklamları iyi bir şekilde optimize edilmesi sonrasında minimum bütçe ile maksimum kitleye / performansa ulaşılmaktadır.

Web Sitesi Yenileme

Eski web sitenizi veri kaybı olmadan mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz.

Var olan web sitenizi yeniden tasarlamak isterseniz bu durumda web sitesi yenileme seçeneği ile yeniden web sitenizi geliştirerek düzenleyebilirsiniz. Web siteniz güncel değilse bu durumda yeniden güncellemek için tasarlama yaparak daha gelişmiş bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Web sitenizi güncel tutmanız daha olumlu geri dönüşler almanıza yardımcı olur. Web siteniz firmanızın imajını temsil edeceği için profesyonel bir görünümünün ve fonsiyonlarının olması sizin açınızdan daha olumlu olacaktır. Web sitenizden memnunsunuz fakat, farklı bir domain’e yada farklı bir hostinge taşıma istiyorsunuz. Domain değiştirmek ve Hosting değiştirmek birbirinden tamamen farklı iki konudur. Konunun uzmanları tarafından değerlendirildikten sonra işleme konulması gerekiyor.