Pandora

Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma

20.yy’ın sonlarında keşfedilerek akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla 21.yy’ın en önemli aracı haline gelen internet bilgi, tanıtım ve ticaret özgürlüğünü bizlere sunmaya başladı. Ancak gelişen web teknolojisi bu alanda da rekabetin sınırlarını genişletmeyi başardı. Web Sitesi Kurma profesyoneller tarafından yapılan bir meslek haline geldi. Profesyonel bir Web Tasarım olmadan bu platformdan fayda sağlayabilmek ancak mucizelere kalmıştır. Bu nedenle hedeflerinize ulaşmak için SEO uyumlu, kaliteli ve tüm yetkinin elinizde olduğu profesyonel web sitelerine sahip olmanız gerekmektedir. İsteklerinize uygun olarak hazırlanabilen site yönetimleri sayesinde kurulumu tarafımızca yapılan web sitenizi her an her yerden kontrol etme ve büyütebilme özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.

Web Sitesi Örnekleri

Web siteleri farklı hedefler doğrultusunda hizmete açılabilmektedir. Başlangıçta sadece bilgi ve veri paylaşımı amaçlı kurulan Web Sitesi teknolojinin gelişmesiyle birlikte ticaretin merkezi haline gelmiştir. Artık kurumsal kimliğin tanıtılması, avukatlık gibi mesleklerin ön plana çıkarılması, e-ticaret ile alışveriş olanaklarının sunulması mümkün hale gelmiştir. Ancak her sitenin kurulumunun kendine özgü kilit noktaları bulunmaktadır.

Kurumsal Site

Kurumsal site kurmak için yeterli bilgi ve tecrübe şarttır. Kurum kimliğinin tanıtılması için hazırlanacak görseller, yazı karakterleri ve sitede kullanılacak renkler büyük farklılıklar yaratmaktadır. SEO uyumlu bir çalışma sonucu kuruma ait web sitesinin üst sıralara taşınması ve daha fazla kişi tarafından ziyaret edilerek tanıtımının sağlanması mümkündür. Burada önemli olan yeterli anahtar kelime kullanımı ve ilgi çekici bir Web Sitesi Kurma olarak tanımlanabilir.

Avukat Web Site

Avukat Web Sitesi kurmak ise özel bir uzmanlık ve yeterli bilgi birikimi gerektirmektedir. Bu tür siteler sade bir şekilde tasarlanarak avukat kimliğine yakışır bir şekilde oluşturulur. Avukat sitesi reklamdan uzak bilgi verici ve tanıtıcı özelliklere sahip olmalıdır. Avukatlık mesleğinin kimliğine yakışır bir şekilde hazırlanarak geçmiş müvekkillerin örnekleri ile pekiştirilmelidir. Yine SEO uyumlu çalışmalar ile arama motorlarında üst sıralara çıkmak mümkündür.

E-ticaret Sitesi

Ticaret hayatının web sayfalarında yerini almasıyla birlikte en fazla tercih edilen site örneklerinden biri de e-ticaret sitesi olarak başı çekmektedir. Bu tür sitelerde ürün tanıtımı ve görseli ilgi çekici bir şekilde yer almalıdır. Sayfayı ziyaret eden kişi ürüne kolay ulaşmalı, rahat ve güvenli bir ödeme ile siparişini verebilmelidir. Farklı SEO teknikleriyle sitenin tanıtımı yapılmalıdır.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir