Profesyonel web sitesi tasarımı, geliştirme ve bakım çözümleri

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımını kolay ve keyifli hale getiririz, böylece işinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Sitenizin her platformda harika görünmesini sağlayacağız.

Hedefimiz, işletmenizin büyümesine yardımcı olan bir web sitesi oluşturmaktır. Web projesini kusursuzca tamamlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Böylece kaliteyi sunarak sizlerinde isteklerine göre hatasız web sitesi tasarımları yapmaktayız. Tüm müşterilerimize özel web tasarım çözümleri hizmetimiz dışında uygun fiyatlarla tematik web tasarım paketleri hazırladık.

Çoklu deneyimler için optimize edilmiş

Mobil Tasarım Web Siteleri

Mobil web tasarım olarak hazırlanmış bir web sitesi, öncelikle kaç ekrana göre şekilleneceği ve tasarım konumları planlanır. Bu planlamadan sonra CSS kodları ile bu planlamaya uygun biçimde kodlanır. Böylelikle web siteleri farklı ekran boyutları için farklı şekiller alırlar.

Sadece müşterileriniz için değil ayrı zamanda web sitenizin yönetim paneli de mobil uyumludur. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

SEO uyumlu web tasarımlarımız ile rakiplerinizden önde çıkın.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Pandora Web şirketinizin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizi çevrimiçi çeşitli arama motorlarında görünür kılmaya yardımcı olur.

Şirketinizin belirli hedef ve beklentilerini ve pazarlama çabalarınızın kapsam ve hedeflerini belirlemenizi sağlıyoruz. Pandora olarak küçük işletme sahiplerinden büyük kurumsal kuruluşlara kadar her bütçeye uygun kapsamlı bir SEO hizmetleri sunuyoruz.